Digiweb Teknoloji Hiz. Ltd. Şti.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Digiweb Bilişim Teknoloji Hiz. Ltd. Şti. - Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

     Sosyal Medya (facebook, twitter, instagram vb.) günümüzün en çok kullanılan ve vazgeçilmez iletişim araçlarından biridir. İnsanların bu kadar çok bir araya geldiği bir ortam ise otomatik olarak ticari anlamda da önem kazanmaktadır. Sosyal Medya bireysel bir paylaşım platformu gibi görünsede aynı zamanda ticari anlamda da bir yayın platformudur.

     Tüm firmalar, kurumsal, sanatçılar vb. oluşumların Sosyal Medya üzerinde bir yeri olması kaçınılmaz bir durum haline gelmişken, sadece bu platformlarda bulunmakta yeterli değildir. Sosyal Medya Danışmanlığı bu alanda devre giren bir hizmettir. Sosyal Medya Danışmanlığı sizlere bu platformlardaki yerini doğru bir şekilde almanızı, doğru
hedef kitlesine ulaşmanızı ve yapacağınız ürün vb. tanıtımlarınızı doğru zamanlarda, doğru kişilere yapmanızı hedefler. Eğer ürünlerinizi ve hizmetlerinizi doğru kişileri hedefleyerek tanıtmak yerine rastgele bir tanıtım modeli seçerseniz, bu yapılan tanıtım performansının %50 oranındaki olan bölümü boşa zaman kaybı olacaktır.

     Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmeti sadece bundan ibaret değil tabiki. Aynı zamanda ürün ve hizmetlerinizin Sosyal Medya ortamındaki kullanıcıların ilgisini nasıl çekeceğine dair tavsiyeler, stratejilerde bu Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmeti ile gelen ayrıcalıklardan biri. Bu gibi platformlarda nasıl paylaşımlar ilgi çekebilir, hangi günler, hangi saatler arasında paylaşım yapılmalıdır vb. birçok tecrübeyi Sosyal Medya Danışmanlığı adı altında sizlerle paylaşıyoruz. Bir çok büyük ölçekli firmanın bile yerini aldığı ve önem verdiği Sosyal Medya platformunda sizlerde yerinizi almayı ihmal etmeyin.