Digiweb Teknoloji Hiz. Ltd. Şti.

Google Reklamları

Digiweb Bilişim Teknoloji Hiz. Ltd. Şti. - Google Reklamları

Google Reklamları

     Google, kullanıcıların günlük aramalarının odak noktası olan bir platform olduğundan dolayı hedefe doğru reklamcılık alanında en iyi reklam sistemlerinden biri olan Google Adwords sistemini kurmuştur.

     Google Reklamlarının sistemi anahtar kelimelere dayanmaktadır. Reklam veren site sahibi kendi belirleyeceği anahtar kelimeler doğrultusunda reklamlarını dizayn eder ve belirmiş olduğu kelimelerde reklamlarının yayınlanmasını sağlar. Google Reklamları ne kadar anahtar kelime sistemine dayalı kurulduğu için basit görünsede aslında doğru hedefi bulmak için doğru anahtar kelimeleri seçmek gerekir.

     Google Reklamları Hizmetinde sizlerin sektör ve ürünlerinize göre en iyi ve en ekonomik ölçüde, doğru kişilere reklam gösterimi yapabilmeniz için gerekli analizleri yapıyor ve sizlere bu ölçüde harcadığınız reklam bütçenizi daha doğru bir şekilde harcamanıza olanak tanıyoruz.

     Google Reklam verme konusunda doğru yönlendiriliyor olmanız sizlerin aynı bütçe ile daha çok kişiye ulaşmanız, aynı zamanda daha doğru kişilere ulaşmanız anlamına gelir. Doğru kişiye reklam yayınlıyor olmanız reklam geri dönüşlerinizide arttıracağından daha faydalı bir reklam çalışması yapmış olursunuz.