Digiweb Teknoloji Hiz. Ltd. Şti.

ONLINE MUHASEBE YAZILIMIDigiweb Bilişim Teknoloji Hiz. Ltd. Şti. - Online Muhasebe Yazılımı - KobiMuhasebe

ONLINE MUHASEBE YAZILIMI

     Yeni bir iş kurdunuz ama kasa hesabınızı, borçlarınızı, alacaklarınızı ve stoklarınızı takip edebileceğiniz bir sisteme ihtiyacınız var.

     Kobi Muhasebe ile bu işlerinizi halletmek çok kolay. Müşteri kayıtlarınızı, müşterilerinizden alacağınız ödemeleri, dışarıya olan borçlarınızı, stok durumlarınızı ve kasa hareketlerinizi Kobi Muhasebe ile kolayca takip edebilirsiniz.


Digiweb Bilişim Teknoloji Hiz. Ltd. Şti. - Online Muhasebe Yazılımı - KobiMuhasebe

Kasa Hareketleri

Kobi Muhasebe Şirket Kasanız, Banka Hesaplarınız, Kredi Kartı Hesaplarınız, Şirket Ortaklarının Hesapları dahil olmak üzere istediğiniz kadar kasa hesabını tutmanıza yardımcı olur.

Gelir ve Giderleriniz

Kobi Muhasebe sistemi ile şirketinizin tüm gelirlerini, tüm giderlerini ve bu gelir giderlerin hangi ürün ve masraflar için yapıldığını ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz.

Ayrıntılı Raporlama

Kobi Muhasebe sistemi ile şirketinizin tüm gelir giderlerini istediğiniz tarih aralığına göre, aylık, yıllık olarak raporlayabilirsiniz. En çok hangi masraf kalemlerinizin olduğunu yada size en çok kazanç sağlayan ürünlerinizi görebilirsiniz.

Müşteri Yönetimi

Kobi Muhasebe sistemi ile tüm müşterilerinizin ve tedarikçilerinizin cari kartlarını, işlem hareketlerini, alış satış işlemlerini görebilir, Müşterilerinize ve Tedarikçilerinize olan borç, alacak işlemlerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Online Erişim

Kobi Muhasebe sistemi ile hesaplarınıza internet üzerinden istediğiniz yerden erişebilirsiniz. Online sistem üzerine kurulu yapı ile internetiniz varsa hesaplarınız her zaman yanınızda.

Yetkilendirme

Kobi Muhasebe sistemi ile kayıtlı tüm kullanıcılara ayrı ayrı yetkilendirme (kayıt ekleme, silme, düzenleme, görme) yapabilirsiniz. Her kullanıcı oluşturduğunuz yetkilendirme profili doğrultusunda işlem yapabilir.