Digiweb Teknoloji Hiz. Ltd. Şti.

ONLINE RANDEVU YAZILIMI

Digiweb Bilişim Teknoloji Hiz. Ltd. Şti. - Online Randevu Yazılımı - Digirandevu

Digiweb Bilişim Teknoloji Hiz. Ltd. Şti. - Online Randevu Yazılımı - Digirandevu

ONLINE RANDEVU YAZILIMI

     DIGI RANDEVU online bir platform üzerinde randevularınızı düzenlemenizi, hatırlamanızı yada randevu verdiğiniz kişiye hatırlatmanızı sağlayan bir yazılımdır.

     Özel muayenehane sahibi olan doktorlar, randevu ile çalışan kuaförler, randevu takibi ihtiyacı olan satış ekipleri ve kişiye özel randevu takibine ihtiyaç duyan herkes için kullanıma uygun bir sistemdir.

     Randevu sistemi genel itibariyle 3 kişiyi hedefleyerek çalışır. Bunlar sistemde standart olarak Hekim, Hasta ve Asistan olarak belirtilmiştir. Fakat sistem ayarlarından bu hitap şekillerini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Örn: Bir masaj salonu için bunu kullanıyorsanız bu ünvanları Masör, Müşteri ve Sekreter şeklinde değiştirebilirsiniz. Biz sistemi anlatırken standart ünvanlar üzerinden anlatacağız

Hekim Yönetimi

Sisteme sınırsız sayıda hekim ekleyebilirsiniz. Sisteme hekim eklediğinizde o hekimin haftalık standart çalışma saatlerini, özel izinli olduğu (resmi tatil, yıllık izin vb.) tarihleri girerek o hekim için randevuya müsait olduğu zaman değerlerini oluşturabilirsiniz. Sistem bu belirtilen randevu saatlerinin dışında bir tarihe randevu kabul etmez. Tüm hekimlerin randevu arayüzü ayrı ayrı iznelebilir.

Ürün ve Hizmet Listesi

Randevu sırasında vereceğiniz hizmetleri sistem üzerinden önceden tanımlayabilirsiniz. Her hizmet için gireceğiniz bir renklendirme değeri bulunmaktadır. Bu renklendirme değerine göre randevu takviminizde o hizmet için alınan randevuyu ilgili renkte görebilirsiniz. Örnek: “Kan Tahlili” diye bir hizmet oluşturduğunuzda buna kırmızı rengi tanımlarsanız, “Kan Tahlili” randevusu verdiğiniz kayıtları kırmızı olarak görürsünüz.

Genel Yetkilendirme

Sistemde tanımlı tüm kullanıcılar için hangi bölümlere erişmesi gerektiği ve ne işlemler yapabileceği konusunda yetkilendirme yapabilirsiniz. Sisteme eklediğiniz bir kullanıcı sadece müşteri kayıtlarını oluştursun ama randevu giremesin gibi senaryolarla yetkilendirme yapmanız mümkündür.

SMS ve Email Hatırlatma

Sisteme eklediğiniz randevular için hatırlatma özelliğini aktif ederseniz SMS yada Email ile hatırlatma yapabilirsiniz. Her bir randevu için Hekim’e, Hasta’ya ve Asistan’a ayrı ayrı hatırlatma tanımlayabilirsiniz. Randevu kayıt esnasında hatırlama işleminin kaç saat önceden yapılmasını istiyorsanız onuda seçebilirsiniz. Örnek: Bir randevuyu Hekim’e 1 saat önceden SMS ile , Hasta’ya 24 saat önceden SMS+Email ile hatırlat şeklinde ayrı ayrı hatırlatma girebilirsiniz.

Sürükle Bırak Özelliği

Sisteme bir randevu kaydı eklemek istediğinizde takvim üzerinden randevuyu ekleyeceğiniz zaman dilimine tıklamanız yeterli. Eğer kayıtlı müşteri ise müşteri kayıtlarının içinden seçim yapabilir, yeni müşteri ise randevuyu aldığınız an kayıt açabilirsiniz. Bir randevunun tarihini düzenlemek için takvim arayüzündeki randevu kaydını, düzenleyeceğiniz tarihe sürükleyip bırakmanız yeterli. Herşey bu kadar kolay.

Asistan Yetkilendirme

Sistem üzerinden bir asistan eklediğinizde o asistanın hangi hekimin randevularını kontrol edebileceğini belirleyebilirsiniz. DIGI RANDEVU sistemi bu özelliği ile sistemi kullanacağınız yerde birden fazla bölüm ve birden fazla hekim asistanı varsa tek sistem üzerinden asistanların randevularını karıştırmadan almasına olanak sağlar. Üstelik bir hekim için birden fazla asistanda tanımlayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda sisteme giren asistan diğer asistanında randevularını soluk renkli olarak görür, müdahale edemez, o tarihe kendisi bir randevu ekleyemez.

Hasta Yönetimi

Sistem üzerinde tüm hastalar için bir kart açılır. Bu kart üzerinden hastanın hangi tarihlerde randevu aldığı, randevuyu ne için aldığı, randevuya gelip gelmediği vb. detayları öğrenebilirsiniz.